az-ubytovani.info *** Hotel Antik Sofia Litomysl ubytovanie Litomysl

*** Hotel Antik Sofia Litomysl ubytovanie Litomysl

Hotel Litomysl Antik Sofia Litomysl Antik Hotel Sofia sa nachádza cca 3 minúty pešej chôdze od historického centra mesta Litomyšle.

Mesto Litomyšl sa radí na predné priečky nielen svojou kultúrnou tradíciou (rodné mesto hudobného skladateľa Bedricha Smetanu, pôsobisko literárnych osobností - A. Jirásek, B. Němcová, M.D. Rettigová) a históriou (zámok zaradený na zoznam pamiatok UNESCO), ale aj svojimi aktivitami súčasnými - bezpočet galérií, výstavných priestorov atď.

V hoteli pre Vás vytvárajú atmosféru pokoja, pohody a dôvery tak, aby sa do Antik Hotela Sofia jeho hostia vracali s pocitom, že tu nájdu komfortné kultivované zázemie a zariadenia, ktoré sa chce zaslúžiť o ich maximálnu spokojnosť.

Ubytovanie v Litomyšli
V centre historického mesta, v priestoroch prvorepublikovej vily, Vás očakávajú priestory opravené s citom k pôvodným materiálom, v súlade s duchom doby, s citlivým prístupom a s úctou k veciam minulým ... Umeleckou atmosférou dýchajú všetky priestory hotela, s originály diel sa stretnete nielen na izbách, ale aj na chodbách, v priestore galérie.

Atmosféru ojedinelého komplexu umocňujú sochy umiestnené v exteriéroch zariadení (záhrada, altánok). Originálne farebne ladené interiéry izieb, kúpeľní a príslušenstva preteplujú živé kvety, dodávajúce tomuto útulnému prostrediu ráz domova. Svoju náklonnosť k umeniu prejavujú majitelia hotela aj ojedinelou zbierkou českého skla, ktorej časť môžu návštevníci zhliadnuť vo vstupnom Entré budovy.

Antik Hotel Sofia ubytovanie
Hotel Sofia ponúka v súčasnej dobe ubytovanie v šiestich apartmánoch a štyroch izbách situovaných v troch poschodiach novo zrekonštruované budovy (posledná rekonštrukcia 2009). Apartmány pozostávajú z dvoch izieb s príslušenstvom (tj kúpeľňou - buď s vaňou alebo so sprchovacím kútom a toaletou), tri z nich sú rozšírené o vonkajší balkón s výhľadom do záhrad. Všetky ubytovacie jednotky majú vstupné predsiene. Kapacita hotela je zatiaľ 26 lôžok, možno využiť aj prístelky (max.8).

Parkovanie je zabezpečené v objekte, celý areál je oplotený.

Antik Hotel Sofia služby
Hosťom tu na želanie ponúkajú kompletný servis hotelových i gastronomických služieb. Pre záujemcov je možné zabezpečiť ubytovanie nielen s raňajkami, ktoré sú podávaná automaticky, ale i s polpenziou či plnou penziou. Pre spríjemnenie pobytu môžu hostia využívať od jari do jesene celodenne obytnú záhradu prepojenú s výstavným priestorom galérie, k dispozícii pre posedenie je aj záhradný altánok.

Ďalšie nevyhnutné služby, ktoré Vám uľahčia pobyt v hoteli - zabezpečia vyčistenie a žehlenie odevov alebo pomoc zostaviť program pre Váš pobyt, či už v športovom duchu, alebo ako poznávací vrátane kultúrnych podujatí, vstupeniek a odvoz, dopravy.
- Zaisťujú svadby
- Zapožičanie kníh, novín a časopisov
- Prenájom výstavných plôch v galérii, výstavy, vernisáže
- Hudobné produkcie pre rodinné oslavy, svadby, firemné večierky
- Prednášky a stretnutia
- Obstaranie kvetov
- Poskytujú priestory na využitie pre jazykové školy, tematické kurzy
- Pre obchodné rokovania poskytujú súkromie v hotelových izbách a apartmáne vrátane servisu

Podľa požiadaviek je možné zabezpečiť rezerváciu: fitcentrum, tenisová hala a kurty, solárium, masáže, kaderník, manikúra, zapožičanie bicyklov (úschovňa bicyklov), sauna, ...

Restaurant Antik Hotel Sofia
V hotelovej reštaurácii sa podarilo vytvoriť atmosféru, ktorá patrí neodmysliteľne k dobrej gastronómii - pokoj a pocit pohody spolu s istotou, že Vás tu nesklamú. Prepojenie galérie s miestom gastronomických zážitkov bolo šťastným krokom a dodnes je hosťami kvitovaná s veľkou vďakou.
Hotel Litomysl Antik Sofia Litomysl - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Litomysl Antik Sofia Litomysl - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Litomysl Antik Sofia Litomysl -  kadernictvo - holičstvoHotel Litomysl Antik Sofia Litomysl - možnosť pripojenia na internetHotel Litomysl Antik Sofia Litomysl - k dispozícii letná terasaHotel Litomysl Antik Sofia Litomysl - k dispozícii kavareňHotel Litomysl Antik Sofia Litomysl - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Litomysl Antik Sofia Litomysl - hotel má reštauráciuHotel Litomysl Antik Sofia Litomysl - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Litomysl Antik Sofia Litomysl - akceptuje creditné karty VISAHotel Litomysl Antik Sofia Litomysl - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Litomysl Antik Sofia Litomysl - akceptuje creditné karty JCBHotel Litomysl Antik Sofia Litomysl - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Litomysl Antik Sofia Litomysl - tenis - v blízkosti hotelaHotel Litomysl Antik Sofia Litomysl - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Litomysl Antik Sofia Litomysl - Iybz sú vybavené televízoromHotel Litomysl Antik Sofia Litomysl - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Litomysl Antik Sofia Litomysl - Izby s vlastnou toaletouHotel Litomysl Antik Sofia Litomysl - v izbach je telefon